Oferta: Chemia do utrzymania czystości w obiektach.LEMO CLEAN - podstawowy środek do mycia posadzek przemysłowych.
Skład: Substancje powierzchniowo czynne, emulgatory, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Niskopieniący preparat, o silnych właściwościach myjących, przeznaczony do wszelkich wodoodpornych posadzek. Zalecany szczególnie do mycia posadzek w marketach.
Sposób użycia: Stosować w postaci roztworu wodnego o stężeniu od 25ml do 100ml / 10l wody - w zależności od stopnia zanieczyszczenia powierzchni. Przeznaczony do czyszczenia maszynowego. Nie wymaga splukiwania wodą.


GLITTER CLEAN - Antypoślizgowy środek do codziennej pielęgnacji posadzek.
Skład: Substancje powierzchniowo czynne, substancje pomocnicze, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Niskopieniący, myjąco - pielęgnujący preparat do mycia posadzek o wlaściwościach antypoślizgowych, uzupełnia i odnawia warstwy polimerowe. Przy niskich stężeniach daje efekt wybłyszczenia. Przeznaczony na wszystkie wodoodporne, zamkniete powierzchnie z płytek ceramicznych, kamienia, PCV i innych tworzyw sztucznych, drewna lakierowanego, korka, wykorzystywany do mycia posadzek w marketach.
Sposób użycia: Stosować w postaci roztworu wodnego o stężeniu: od 50ml do 100ml / 10l wody - mycie maszynowe, od 25ml do 50ml / 10l wody - mycie ręczne. Nie wymaga spłukiwania wodą.


FORTESOL - Alkaliczny środek do czyszczenia przemysłowego.
Skład: Substancje powierzchniowo czynne, barwniki zasady, dodatki, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Niskopieniący, alkaliczny środek przeznaczony do mycia maszynowego i ręcznego wszelkich silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych odpornych na alkalia. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia olejowe, tłuszczowe, pozostawia przyjemny zapach.
Sposób użycia: W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować roztwory: mycie maszynowe od 100ml do 200ml / 10l wody, mycie ręczne od 100ml do 300ml / 10l wody, doczyszczanie od 300ml do 600ml / 10l wody.


POWERFUL - Alkaliczny środek do czyszczenia przemysłowego.
Skład: Aninowe, niejonowe substancje czynne powierzchniowo, zasady, barwniki, substancje dodatkowe, glikole.
Zastosowanie: Niskopieniący, alkaliczny środek o szerokim zakresie stosowania, zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych. Przeznaczony do mycia ręcznego lub maszynowego (szorowarki, zmywarki do posadzek). Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania.
Sposób użycia: Stosować w postaci roztworu wodnego w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni: od 50ml do 200ml / 10l wody. W przypadku nadmiernego pienienia należy dodać do zbiornika zwrotnego preparat przeciwdziałający pienieniu.


CITROSOL - Alkaliczny środek do czyszczenia przemysłowego.
Skład: Aninowe, niejonowe substancje czynne powierzchniowo, zasady, barwniki, substancje dodatkowe, glikole.
Zastosowanie: Niskopieniący, alkaliczny środek o szerokim zakresie stosowania, zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych odpornych na alkalia. Przeznaczony do mycia ręcznego lub maszynowego (szorowarki, zmywarki do posadzek). Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania.
Sposób użycia: Stosować w postaci roztworu wodnego w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni: od 50ml do 150ml / 10l wody.


CITROSOL - Alkaliczny środek do czyszczenia przemysłowego.
Skład: Aninowe, niejonowe substancje czynne powierzchniowo, zasady, barwniki, substancje dodatkowe, glikole.
Zastosowanie: Niskopieniący, alkaliczny środek o szerokim zakresie stosowania, zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych odpornych na alkalia. Przeznaczony do mycia ręcznego lub maszynowego (szorowarki, zmywarki do posadzek). Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania.
Sposób użycia: Stosować w postaci roztworu wodnego w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni: od 50ml do 150ml / 10l wody.


UNILUX - Środek do codziennej pielęgnacji.
Skład: Niejonowe substancje powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Skoncentrowany preparat do codziennej pielęgnacji mebli, urządzen biurowych, wyposażenia mieszkań, posadzek. Neutralny w roztworze roboczym, delikatny dla czyszczonej powierzchni. Nie pozostawia smug, odświeża, nabłyszcza i pozostawia przyjemny zapach.
Sposób użycia: Stosować w postaci roztworu o stężeniu: mycie ręczne do 25ml / 10l wody, mycie maszynowe do 50ml / 10l wody.


FURNILUX - Środek do codziennej pielęgnacji mebli.
Skład: Niejonowe substancje powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Gotowy do użycia neutralny preparat do codziennej pielęgnacji mebli, urządzeń biurowych, wyposażenia mieszkań. Nie pozostawia smyg, odświeża, nabłyszcza i pozostawia przyjemny zapach.
Sposób użycia: Za pomocą spryskiwacza pokryć równomiernie rosą czyszczoną powierzchnię, następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką.


CLEANLUX - Środek do codziennej pielęgnacji posadzek.
Skład: Substancje powierzchniowo czynne, alkohole, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Nieskopieniący, szybkoschnący, bezsmugowy preparat do mycia posadzek. Przeznaczony na wszystkie wodoodporne powierzchnie z płytek z płytek ceramicznych, kamienia, PCV i innych tworzyw sztucznych, drewna lakierowanego, korka; zachowuje połysk.
Sposób użycia: Stosować w postacji roztworu wodnego o stężeniu od 50ml do 100ml / 10l wody - mycie maszynowe, od 25ml do 50ml / 10l wody - mycie ręczne.


TAPISOL - Preparat do prania dywanów, wykładzin i tapicerki.
Skład: Tenzydy powierzchniowo czynne , substancje antypieniące, barwniki, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Środek do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych metodą ekstrakcyjną. Przeznaczony do stosowania na wszystkich powierzchniach tekstylnych, odpornych na działanie wody, o trwałych barwach.
Sposób użycia: Stosować w postacji roztworu wodnego o stężeniu od 100ml do 400ml / 10l wody, w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Dokładnie przepłukać wykładzinę, najlepiej metodą ekstrakcyjną.


VIRTOSOL - Preparat do mycia szyb.
Skład: Niejononowe substancje powierzchniowo czynne , rozpuszczalniki, 2-propanol, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Skoncentrowany preparat do mycia szyb, luster oraz innych elementów szklanych i szkliwowych. Nie pozostawia smug, gwarantuje doskonała przejrzystość.
Sposób użycia: Stosować w postacji wodnego roztworu o stężeniu od 100ml do 150ml / 10l wody (demineralizowanej). Za pomocą spryskiwacza pokryć równomiernie rosą czyszczoną powierzchnie, następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką lub czyściwem papierowym.


VIRTOLUX - Preparat do mycia szyb.
Skład: Niejnonowe substancje powierzchniowo czynne , rozpuszczalniki, 2-propanol, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Gotowy do użycia preparat do mycia szyb . Nie pozostawia smug, gwarantuje doskonała przejrzystość, odświeża, nabłyszcza i pozostawia przyjemny zapach.
Sposób użycia: Za pomocą spryskiwacza pokryć równomiernie rosą czyszczoną powierzchnięm, następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką lub czyściwem papierowym.


ALKASAN - Antybakteryjny, zasadowy środek do mycia toalet.
Skład: Tenzydy aktywne, zasady.
Zastosowanie: Zasadowy preparat myjący o działaniu antybakteryjnym, przeznaczony do mycia toalet. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego. Pozostawia charakterystyczny zapach chloru, eliminuje przykre zapachy.
Sposób użycia: Stosować w postacji wodnego roztworu o stężeniu: higiena muszli i pisuarów - koncentrat, posadzki, glazura - od 50ml do 100ml / 10l wody.


SANISOL - Kwaśny preparat do codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych.
Skład: Tenzydy aktywne, kwasy, kompozycje zapachowe.
Zastosowanie: Kwaśny preparat myjący o działaniu antybakteryjnym, przeznaczony do mycia sanitariatów. Skutecznie usuwa naloty pochodzenia nieorganicznego - nacieki wodne, kamień, rdza.
Sposób użycia: Stosować w postacji wodnego roztworu o stężeniu: higiena muszli i pisuarów - koncentrat wanny, brodziki, umywalki - od 100ml do 200ml /10l wody, posadzki, glazura - 200ml / 10l wody, armatura - 100ml / 10l wody.


CALCOSAN - Preparat do usuwania pozostałości cementu, kamienia wodnego, rdzy.
Skład: Tenzydy aktywne, kwasy.
Zastosowanie:Silnie kwaśny preparat do usuwania rdzy, kamienia wodnego, naciekówn pochodzenia cementowego i innych pozostałości cementu z powierzchni odpornych na kwasy. Nie stosować na powierzchnie emaliowane. Nie dopuścić do wyschnięcia powierzchni pokrytej roztworem roboczym.
Sposób użycia: Stosować w postacji wodnego roztworu o stężeniu: muszle klozetowe, pisuary - 1l - 10l wody, posadzki, glazura : od 100ml do 200ml / 10 l wody, pozostałości cementu: od 300ml do 600ml / 10l wody.


ANTIFOAM - Preparat do usuwania nadmiaru piany.
Skład: Emulsja silikonowa.
Zastosowanie:Gotowy do użycia preparat zapobiegający powstawaniu piany w maszynach czyszczących (odkurzacze na mokro, zmywarki, ekstraktory).
Sposób użycia: Do zbiornika na brudna wodę wlać od 50ml do 100ml preparatu.
CLEANPOL

59-225 Chojnów
ul. K.K. Baczyńskiego 22
tel./fax: 076 8181 373
kom.: 607 744 057
nr konta: mBank
77 1140 2004 0000 3502 3911 6730


CleanPol 2005         Oferta | Kontakt
w w w . c l e a n p o l . p l